Forbis Group inwestuje w fabrykę mebli

Duże zapotrzebowanie na pełną aranżację oraz kompleksowe wykonawstwo wnętrz komercyjnych spowodowało, że zarząd Forbis Group podjął decyzję o zainwestowaniu w rozbudowę swojej fabryki mebli.

Stolarnia Forbis Group o łącznej powierzchni 1000m2 znajduje się w Warszawie przy ulicy Bukowieckiej. Innowacyjny park maszynowy fabryki mebli jest na bieżąco inwentaryzowany oraz unowocześniany. W fabryce mebli Forbis zatrudnionych jest obecnie około 40 osób.

W stolarni Forbis Group pracują doświadczeni specjaliści, dla których istotny jest każdy detal. Kontrolerzy sprawdzają zgodność i jakość materiałów, a także pilnują stopnia ich zużycia, co pozwala na optymalizowanie kosztów realizacji. Stolarnia dysponuje także nowoczesnym i autoryzowanym sprzętem, między innymi wielofunkcyjną maszyną CNC.

Jak podkreśla Marcin Powierza, dyrektor zarządzający, modernizacja dotychczasowego parku maszynowego oraz zakup nowych urządzeń dwukrotnie zwiększył moc przerobową stolarni.

W 2014 spółka Forbis Group odnotowała wzrost przychodu ponad oczekiwania, co przełożyło się na rozwój firmy w obszarze zatrudnienia. Firma mocno dywersyfikuje portfel zamówień, pozyskując nowych klientów oraz kontynuując współpracę z dotychczasowymi.

Firma spodziewa się kolejnych wzrostów. Klientów przybywa, co wywołuje konieczność zatrudniania nowych pracowników i nieustannego inwestowania w kompleksowość usług. Dzięki zapleczu w postaci projektantów, pracowników fizycznych oraz fabryce mebli, Forbis jest w stanie zapewnić pełen zakres usług. Architekci przygotowują zatem projekt dopasowany do potrzeb inwestora, a zespoły remontowe przeprowadzają wszelkie prace budowlane w wyznaczonym terminie.

Inwestowanie w kompleksowość usług firmy, czyli m.in. w rozbudowę fabryki mebli, pozwoli Forbis Group na podejmowanie coraz większych realizacji na polskim oraz zagranicznymrynku.