Projektowanie sklepów
Aranżujemy wnętrza handlowe, dostarczamy meble i wyposażenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji sklepów odzieżowych i wnętrz handlowych każdej branży. Dbamy o to, aby proponowane przez nas rozwiązania były nie tylko piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim, aby stanowiły skuteczne narzędzie sprzedaży. Rozumiemy, że dobrze wykreowana ścieżka klienta, nawigacja, ekspozycja produktów, czy atmosfera w sklepie pomagają stymulować decyzje zakupowe klientów. Biznesowe i analityczne podejście do aranżacji wnętrz, stanowi naszą rynkową wizytówkę.

Realizujemy także gotowe projekty, dostarczone przez Inwestora. Gwarantujemy wykonanie realizacji zgodnie z przyjętym harmonogramem i zatwierdzonym budżetem. Wykonujemy budowlane prace wykończeniowe, instalacje branżowe oraz wyposażenie meblowe. Realizujemy sklepy pod klucz.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachowość na każdym etapie współpracy.

Realizujemy wnętrza wielu branż:
  • Sklepy odzieżowe
  • Sklepy obuwnicze
  • Sklepy spożywcze
  • Drogerie
  • Kwiaciarnie
  • Apteki
  • Pop up story
  • Wyspy handlowe
  • Punkty obsługi Klienta
Etapy współpracy

1. Doradztwo i projektowanie

Choć obsługujemy klientów z wielu branż, często spotykamy się z podobnymi wymaganiami wobec aranżowanej przestrzeni. Inwestorzy zgłaszają, że wnętrze powinno realizować cele biznesowe lub organizacyjne, a także jak najlepiej oddawać DNA marki. Aby przygotować indywidualny projekt spełniający te wymagania, posługujemy się briefem i serią spotkań z Inwestorami. Wizja Inwestorów połączona z naszym doświadczeniem i kreatywnością, powodują, że powstają wnętrza pełne unikalnego stylu i funkcjonalności.

To, co nas wyróżnia na rynku, to ogromne doświadczenie przy projektowaniu wnętrz dla wielu segmentów rynku. Realizujemy wnętrza na zlecenie dużych sieci jak: Lacoste, 4F, Armani Jeans, Calzedonia, ale wykonujemy też mniejsze butiki dla rozpoczynających ekspansję marek, czy projektantów. Zróżnicowanie projektów oraz współpraca z bardzo wymagającym klientem sprawiają, że dziś jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej złożonym wyzwaniom. Dodatkowo, od samego początku działamy w modelu Design&Build. Dzięki temu, już na etapie projektowania, wiemy na co warto zwrócić uwagę, by uniknąć niespodzianek podczas prac remontowo-wykończeniowych.

2. Wykonawstwo

Po zaakceptowaniu projektu wykonawczego, przystępujemy do prac wykończeniowych. Realizujemy prace remontowe na bazie projektów naszego autorstwa, ale też adaptujemy wnętrza na podstawie projektów dostarczanych przez Inwestora. Nasi Project Managerowie i Architekci nadzorujący to osoby o rozległej wiedzy technicznej i bogatym doświadczeniu. Jest to niezbędne, kiedy konieczne staje się sprostanie wymogom galerii handlowych, czy właścicieli budynków. Dodatkowo, zmieniające się przepisy budowlane sprawiają, że przy realizacji wnętrz handlowych należy uwzględnić dużo więcej czynników, niżeli w przypadku innych obiektów.

Jako generalny wykonawca odpowiadamy za każdy etap realizacji. Oprócz typowych prac budowlano-remontowych, wykonujemy instalacje branżowe i techniczne. Współpracujemy z dostawcami oświetlenie i nagłośnienia, a także dystrybutorami wszelkiego rodzaju multimediów wspomagających sprzedaż w sklepie, czy obsługę klienta. Powierzając nam przygotowanie wnętrza, klienci mają pewność, że sprawnie skoordynujemy przebieg wszystkich prac.

3. Meble i wyposażenie

Dostęp do zaawansowanych technologicznie stolarni daje nam ogromne zaplecze produkcyjne. Pozwala to dostarczać do wnętrz handlowych meble o unikalnym wzornictwie ściśle odpowiadające wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym. Dodatkowo, jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy wyprodukować meble do całej sieci salonów.

W zależności od założeń projektowych, dostarczamy meble własnej produkcji lub współpracujemy z zewnętrznymi dostawcami. Instalujemy lady sklepowe, regały, meble do przymierzalni i elementy witryn sklepowych. Kiedy zamykamy realizację wnętrza, sklepy, czy lokale usługowe, wymagają już tylko asortymentu i obsługi, wszystko inne jesteśmy w stanie dostarczyć w ramach naszej kompleksowej usługi.

Powiązane realizacje

Skontaktuj się z nami

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu

+48 797 028 048

mateusz.laskowski@forbisgroup.pl