Jesteśmy firmą projektowo – wykonawczą, powstałą z pasji do dobrego designu. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku wprowadziliśmy model współpracy, polegający na holistycznym podejściu do procesu adaptacji przestrzeni komercyjnych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących, krajowych dostawców usługi fit – out. Od 2017 roku przynależymy do grupy kapitałowej Paged. Konsolidacja naszych kompetencji z doświadczeniem w produkcji mebli oraz zasobami Paged S.A wznosi nasze usługi na jeszcze wyższy poziom.

Design. Kompleksowość. Doświadczenie.

Nasi Klienci to zarówno duże przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrafią precyzyjnie określić swoje oczekiwania, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują eksperckiego wsparcia. Realizujemy projekty na terenie obiektów objętych ochroną konserwatorską. Działamy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tam, gdzie inni dostrzegają problemy, my widzimy wyzwania!

Wyróżnienia 2017 – Gepard Biznesu, Efektywna Firma , Mocna Firma Godna Zaufania

Zarząd

Tomasz Piecychna

Absolwent kierunków Finanse i Bankowość oraz Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Doświadczenie zdobywał pracując w Dziale Audytu spółki KPMG oraz w działach finansowych takich firm jak Roche i A&D Pharma.  W 2017 roku, wraz z przystąpieniem Forbis Group do Grupy Kapitałowej Paged, objął w spółce funkcję Dyrektora Finansowego w randze Prezesa Zarządu.

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu. Z wykształcenia Architekt po Politechnice Warszawskiej i Łódzkiej. Od początku działalności zawodowej związany z branżą retail. Jako Dyrektor ds. Inwestycji w spółce Paradise Group, współpracował z domami modowymi grup: Burberry, Hugo Boss, Giorgio Armani, LVHM oraz Max Mara przy tworzeniu  salonów sprzedaży. Łącząc świat biznesu ze światem designu aktywnie poszukuje nowatorskich rozwiązań dla tworzenia coraz ciekawszych koncepcji.

Marcin Powierza

Członek Zarządu. Absolwent Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych  SGH oraz studiów podyplomowych Executive MBA Academy. Ukończył program Management w kanadyjskim ICAN Institute. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, zdobyte na stanowisku Dyrektora Zarządzającego i Dyrektora ds. Rozwoju w firmie, zarządzającej salonami sprzedaży marek włoskiego holdingu Max Mara. Pasjonat architektury XXI wieku oraz zastosowania w niej najnowszych technologii IT.

Skontaktuj się z nami