Jesteśmy firmą, która powstała w wyniku połączenia kompetencji z dziedziny designu z doświadczeniem w branży usług dla biznesu.  Od 2011 roku realizujemy wnętrza komercyjne, które wspierają cele naszych klientów. Oferujemy holistyczne podejście do procesu aranżacji przestrzeni komercyjnych – od doradztwa na etapie wyboru odpowiedniego lokalu po jego kompleksowe wykończenie. Taki model współpracy to gwarancja bezpieczeństwa oraz przewidywalności czasu i kosztów inwestycji.
Stwórz z nami idealną przestrzeń dla Twojego biznesu!

Design. Kompleksowość. Doświadczenie.

Nasi Klienci to zarówno firmy deweloperskie, zarządcy nieruchomości i inwestorzy zastępczy, którzy potrafią precyzyjnie określić swoje oczekiwania względem aranżacji powierzchni, jak i indywidualni najemcy, potrzebujący eksperckiego wsparcia. Planujesz inwestycję związaną ze zmianą lokalizacji swojej firmy bądź rearanżację lokalu? Skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie!

Wyróżnienia 2016 – Gazela Biznesu – obecność w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, sporządzanym przez dziennik „Puls Biznesu”
Wyróżnienia 2017 – Gepard Biznesu, Efektywna Firma , Mocna Firma Godna Zaufania – wyróżnienia Instytutu Europejskiego Biznesu

Zarząd

Tomasz Piecychna

Absolwent kierunków Finanse i Bankowość oraz Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Doświadczenie zdobywał pracując w Dziale Audytu spółki KPMG oraz w działach finansowych takich firm jak Roche i A&D Pharma.  W 2017 roku objął w spółce funkcję Dyrektora Finansowego w randze Prezesa Zarządu.

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu. Z wykształcenia Architekt po Politechnice Warszawskiej i Łódzkiej. Jako Dyrektor ds. Inwestycji w spółce Paradise Group, współpracował z domami modowymi: Burberry, Hugo Boss, Giorgio Armani, LVHM oraz Max Mara przy tworzeniu  salonów sprzedaży. Łącząc świat biznesu ze światem designu aktywnie poszukuje nowatorskich rozwiązań dla tworzenia coraz ciekawszych koncepcji.

Marcin Powierza

Członek Zarządu. Absolwent Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych  SGH oraz Executive MBA Academy. Ukończył program Management w kanadyjskim ICAN Institute. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobywał na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w firmie, odpowiedzialnej za rozwój włoskiego holdingu Max Mara. Pasjonat architektury XXI wieku oraz zastosowania w niej najnowszych technologii IT.

Skontaktuj się z nami