Projektowanie biur i kompleksowa realizacja
Design, który działa

Projektujemy nowoczesne powierzchnie biurowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Każdy projekt poprzedzony jest dokładną analizą stylu pracy, modelu zarządzania i wartości wyznawanych przez organizację. Naszym celem jest stworzenie ergonomiczne,go funkcjonalnego i twórczego środowiska rozwoju dla Twojego zespołu.

Proponujemy rozwiązania wspierające zdrowie, samopoczucie, a tym samym efektywność pracowników.

Tworzymy wnętrza, które są katalizatorem nawiązywania relacji, budowania firmowej społeczności.

Dostarczamy projekty koncepcyjne, a także kompleksową dokumentację wykonawczą.

 

Aranżacja biura, meble i technologia
Projektujemy i wyposażamy

Jako generalny wykonawca powierzchni biurowych, nie tylko przygotowujemy projekt wykonawczy i przeprowadzamy prace remontowo-budowlane, ale też dostarczamy wysokiej jakości meble biurowe.

Dodatkowo współpracujemy z liderami branży w zakresie oświetlenia, nagłośnienia i systemów automatyzacji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksową usługę, której efektem jest w pełni zaaranżowana i wyposażona przestrzeń biurowa gotowa na przyjęcie pracowników firmy.

Fit out biura - etapy współpracy
Od projektu po montaż mebli i wyposażenia

Analiza środowiska pracy i doradztwo

Nowoczesna powierzchnia biurowa to taka, która nie tylko odznacza się oryginalnym designem i ergonomią, ale także wspiera pracowników w efektywnym wykonywaniu ich codziennych obowiązków. Na pracę biurową składa się wiele rozmaitych czynności, wymagających różnego rodzaju rozwiązań aranżacyjnych. Dostosowanie powierzchni biurowej do indywidualnego zapotrzebowania danego zespołu, to jedno z założeń strategii Activity BasedWorking. Odpowiednio przygotowana analiza środowiska pracy, oparta na wywiadach z pracownikami, kadrą zarządzającą i obserwacji ludzkich zachowań, stanowi punkt wyjścia do opracowania spaceplanu. Doradzamy naszym Klientom przy wdrożeniu filozofii elastycznego biura, które pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni oraz jej użytkowników.

Aranżacja – koncepcyjny projekt biura i projekt wykonawczy

Siedziba firmy powinna być odzwierciedleniem jej charakteru, nawiązywać do wartości, promowanych przez Inwestora. W oparciu o przeprowadzoną analizę środowiska pracy, wspólnie z naszym Klientem tworzymy wizję jego przyszłego biura. Opracowujemy projekt koncepcyjny, a następnie pełnobranżowy projekt wykonawczy. Dostarczamy rozwiązania zoptymalizowane pod budżet, którym dysponuje Klient. Nasze kompetencje wykonawcze, już na etapie aranżacji biura pozwalają nam na uwzględnienie wszystkich kwestii, związanych z jego realizacją, co ma wpływ na sprawność i terminowość przeprowadzenia inwestycji.

Kompleksowe wykańczanie powierzchni biurowych

Kolejnym etapem współpracy jest przystąpienie do realizacji projektu. Wykonujemy biura w oparciu o własne projekty koncepcyjne oraz adaptujemy wnętrza na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez Inwestora. Nad płynnym przebiegiem realizacji czuwają doświadczeni Project Managerowie i Architekci, którzy na bieżąco raportują Klientowi postęp prac.

Wykonujemy prace budowlane, wszystkie niezbędne instalacje budynkowe oraz dostarczamy i montujemy kompletne wyposażenie, oddając Klientowi gotową pod klucz powierzchnię. Kompleksowość naszej usługi jest dla inwestora gwarancją terminowości i przeprowadzenia realizacji w zgodzie z uzgodnionym wcześniej budżetem.

Posiadamy również doświadczenie jako firma budynkowa, będąca generalnym wykonawcą fit-out wszystkich powierzchni najmu biurowca butikowego.

Wyposażenie meblowe

Wytwarzamy wysokiej klasy zabudowy meblowe na wymiaroraz dostarczamy gotowe meble systemowe od sprawdzonych producentów.

Powiązane realizacje

Skontaktuj się z nami

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu

+48 797 028 048

mateusz.laskowski@forbisgroup.pl