shop concept sklepu z odzieżą męską Lancerto

LANCERTO – moda dla prawdziwych mężczyzn

Po raz kolejny, współpracując z najlepszymi markami, powstał niepowtarzalny concept store z modą męską – LANCERTO. Wykorzystując funkcjonalność, oryginalny pomysł i niebanalną stylistykę, udało się nam stworzyć przestrzeń handlową dopasowaną do oczekiwań klientów marki. – Nasza współpraca z LANCERTO objęła kompleksowe usługi związane z zaprojektowaniem i aranżacją wnętrza, produkcją mebli oraz wykonaniem instalacji i prac budowlanych – podkreśla Anna Sulima-Gillow, autorka projektu. Zależało nam na uzyskaniu ponadczasowego, prostego, a zarazem eleganckiego wnętrza. Jego charakter podkreślają nie tylko mocne akcenty, ale i subtelne dodatki.

Motywem przewodnim konceptu jest lotnictwo. Dlatego też aranżacja salonów nawiązuje do stylistyki klasycznego stroju pilota i wnętrza kokpitu samolotowego. Wyjątkowy efekt uzyskaliśmy dzięki ścianie wizerunkowej ze starymi fotografiami o tematyce lotniczej. W strefie kasy dodatkowo pojawiła się grafika z motywem lotniczym wraz z zegarami przedstawiającymi strefy czasowe

Nasza praca przy aranżacji konceptów LANCERTO została doceniona nie tylko przez Klientów. W ubiegłorocznej edycji prestiżowego konkursu The Eurobuild Awards 2013 sklepy marki zostały nominowane w kategorii „Koncept roku na rynku handlowym w Polsce”.