aranżacja stoiska targowego

Partnerowaliśmy Poznańskim Targom Mody

Poznańskie Targi Mody to wielkie wydarzenie świata mody i biznesu. Jesienną edycję, która przypadła na dni 29-31 sierpnia odwiedziło ponad 4 000 handlowców z kilkunastu krajów. Mieliśmy przyjemność być jednym z głównych partnerów tego wydarzenia.

Udział w Poznańskich Targach Mody jest wyróżnieniem dla zaproszonych marek. Nasza współpraca podczas jesiennej edycji to nie przypadek. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie projektowania i wykonawstwa wnętrz sklepów. Doświadczenie i profesjonalizm, dzięki którym nasze dotychczasowe realizacje odnosiły sukcesy, okazały się niezbędne podczas organizacji prestiżowego wydarzenia, jakim są Targi.

Pojawiliśmy się tam nie tylko jako partnerzy, ale również w charakterze wystawcy. Uczestnicy Targów korzystali z możliwości konsultacji z naszymi przedstawicielami. W oparciu o obecne trendy, udzielaliśmy niezbędnych wskazówek dotyczących kompleksowej realizacji salonów sprzedaży zainteresowanych firm.

Łącznie swoje ekspozycje podczas Targów wystawiło blisko 500 firm i marek z 15 państw. Znalazły się na nich stoiska obuwnicze, z odzieżą damką i męską oraz z dodatkami. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa wyróżniona hasłem Polska Moda. Kolekcje polskich projektantów i producentów można było obejrzeć podczas pokazu mody. Niespodzianką dla uczestników było pojawienie się na wybiegu dwóch Misterów Polski: Rafała Maślaka (Ambasadora projektu Polska Moda) oraz Rafała Jonkisza.

Poznańskie Targi Mody przyciągnęły szeroką uwagę mediów. Udział w nich był dla nas świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale przede wszystkim do zdobycia nowych doświadczeń i pogłębienia wiedzy na temat branży mody.