stoisko targowe

Forbis na Retail Show 2015

Retail Show to największe targi sektora retail w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wydarzenie to przyciągnęło ponad 200 wystawców, wśród których po raz kolejny pojawili się reprezentanci Forbis Design&Build.

W targach Retail Show co roku biorą udział najbardziej wpływowe firmy z branży, dlatego też udział w nich jest wielkim wyróżnieniem i prestiżem. Już po raz drugi pojawiliśmy się tam w charakterze wystawcy z własnym stoiskiem. Jako firma projektowo-realizacyjna prowadziliśmy na terenie naszej ekspozycji profesjonalne doradztwo architektoniczne.

Targom towarzyszyła również konferencja Retail Congress, podczas której mieliśmy okazję wystąpić jako prelegenci. Wystąpienie pt. Przemyślany shop concept wspiera sprzedaż wygłosili Mateusz Laskowski i Anna Sulima-Gillow. Uczestnicy prelekcji mieli okazję dowiedzieć się, co daje dobra ekspozycja sprzedawanego towaru oraz jak powinno wyglądać współczesne wystawiennictwo. Reprezentaci Forbis Design&Build przedstawili również powody, dla których warto powierzyć visual merchandising profesjonalistom.

Oprócz tego uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć modelowy sklep (The Perfect Store) zbudowany w zgodzie z najnowszymi trendami, a także wziąć udział w konkursach Innowacje Handlu i Best Shop Concept. Po wydarzeniu wystawcy mieli okazję uczestniczyć w RetailShow Afterparty. Targi Retail Show były bez wątpienia dobrą okazją do pogłębienia wiedzy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.