Realizacje Broadway i FaDITe w Jeleniej Górze

Współpraca z jednym z naszych inwestorów pozwoliła  na stworzenie kompleksowych realizacji dwóch różnych przestrzeni sklepowych. Obie zlokalizowane są w nowopowstałym centrum handlowym w Jeleniej Górze.

Przestrzeń sklepu jeansowego Broadway – pierwszej z naszych realizacji – ma wyrazisty, nieco industrialny charakter. Przez wykorzystanie stonowanych odcieni szarości i grafitów, a także przełamanie zimnej kolorystyki ciepłą barwą drewna stworzyliśmy wymowne i kameralne wnętrze. Systemy ścienne pozwalają na dostosowanie ekspozycji do potrzeb danej kolekcji,  natomiast  kubiki we wnętrzu lokalu stanowią świetną przestrzeń zarówno wystawienniczą, jak i magazynową. Pełna forma tego lokalu świetnie współgra z produktem, który jest elementem dopełniającym całe założenie.

Fadite – druga realizacja stanowi lekką i przejrzystą formę. Główna ekspozycja rozlokowana jest na bocznych ścianach, dlatego też cała przestrzeń uzupełniona jest o przyścienne ‘ramy’, stanowiące dominujący element lokalu. Asortyment znajdujący się w sklepie skierowany jest przede wszystkim do kobiet, dlatego też jest on jasny i ciepły. Forma architektoniczna we wnętrzu jest minimalistyczna.  Proste linie i ostre kąty zmiękczane są ciepłą kolorystyką:  beżami, brązami, bielą  oraz naturalną teksturą drewna.