Projektowanie biur, sklepów i lokali usługowych

Wnętrze komercyjne musi spełniać nie tylko oczekiwania estetyczne i wymogi użytkowe. Przestrzeń, w której funkcjonuje Twoja firma, stanowi narzędzie, mogące realnie wpływać na wyniki finansowe, bez względu na to, czy jest to biuro, sklep, czy lokal usługowy.

 

 

Design, który realizuje cele

Przestrzeń biurowa, zaaranżowana w oparciu o analizę potrzeb i zadań wykonywanych przez pracowników, znacząco wpływa na ich wydajność. Atrakcyjna siedziba firmy, stanowi ważny element employer brandingu i pomaga przyciągać wykwalifikowaną kadrę.

Odpowiednio zaprojektowana ścieżka klienta lokalu handlowego, przemyślana ekspozycja produktów i umiejętne zastosowanie technik Visual Merchandisingu, pomagają tworzyć angażujące wnętrze, stymulujące do odkrywania i zakupu produktów.

W przypadku lokali, świadczących funkcję usługową – wystrój nie tylko wyznacza standard miejsca, ale także pozwala kreować samopoczucie gości i wpływać na ich lojalność.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wykorzystaj potencjał, jaki ma w sobie dobry design.

 

 

 

PROJEKTY
KONCEPCYJNE

Tworzymy autorskie, innowacyjne rozwiązania , zawsze szyte idealnie na miarę potrzeb naszego Klienta

PROJEKTY
WYKONAWCZE

Adaptujemy projekty pod konkretną lokalizację, wykonujemy branżowe rysunki techniczne.

PROJEKTOWANIE
POD BUDŻET

Świadczymy usługę projektowania pod wyznaczony budżet. Dzięki temu Klient zyskuje bezpieczeństwo finansowe przebiegu inwestycji