Jankes

Branża Sklepy
Data realizacji 2016
Lokalizacja Warszawa

Wyzwanie projektowe: Firma Jankes to producent eleganckich garniturów dla małych gentelmanów. Nasz Klient, w momencie kiedy zwrócił się do nas, posiadał jeden butik w pawilonie handlowym, a swoje produkty sprzedawał głównie za pośrednictwem partnerskich salonów. Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowego konceptu oraz wsparcie marki w planowanej ekspansji na terenie galerii handlowych.

Zastosowane rozwiązania: Ideą zaprojektowanego przez nas wnętrza, było odejście od typowych dla sklepów z asortymentem dziecięcym motywów i kolorów i zgrabne połączenie świata dzieci z estetyką dorosłych. Nasz koncept jest elegancki, przez co przyciąga wzrok rodziców,  ale dzięki elementom takim jak meble imitujące drewniane klocki, dalej atrakcyjny dla najmłodszych klientów. Regały można dowolnie przekształcać, dopasowując je do eksponowanego produktu. Podłoga wyłożona została płytkami, imitującymi tkaninę, co nadaje wnętrzu przytulności. Stonowane, naturalne barwy wystawiają produkt na pierwszy plan.

Efekty współpracy: Salony naszego Klienta nabrały stylu, który pozwolił mu zaistnieć w dużych galeriach handlowych w całej Polsce. Koncept spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony branży wnętrzarskiej i klientów. Firma obecnie jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów eleganckiej odzieży dla dzieci.