Projektowanie siłowni
Aranżacja klubów fitness

Projektujemy i kompleksowo realizujemy nowoczesne wnętrza dla branży fitness.

Trend zdrowego trybu życia powoduje, że jest to silnie rozwijająca się gałąź rynku. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać przychylność klientów, warto postawić na oryginalny design i funkcjonalność. Nasi specjaliści doradzą Ci, jak stworzyć angażujące wnętrze, które spełniać będzie wszystkie obostrzenia pod tego rodzaju działalność.

W przypadku klubu fitness warto  zainwestować w dobrej jakości materiały wykończeniowe, które zapewnią większy komfort treningu i ułatwią zachowanie miejsca w czystości. Należy zadbać również o odpowiednią jakość powietrza i dobre wygłuszenie pomieszczeń. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, dostarczającymi specjalistyczne rozwiązania dedykowane dla klubów fitness.

 

Projekt klubu fitness
Wsparcie na każdym etapie inwestycji

 

Realizujemy także atrakcyjne strefy recepcyjne, sauny, baseny, studia tańca, korty do squasha, sale do crossfitu itp. Dostarczamy projekty skrojone pod budżet, jakim dysponuje klient. Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy obiekt sportowy, dostosowany do zapotrzebowania Twojej grupy docelowej.

Dodatkowo dzięki znajomości rynku nieruchomości komercyjnych oraz bazie zaufanych partnerów biznesowych, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią lokalizację pod planowaną działalność. Zapewniamy Ci nasze wsparcie na każdym etapie inwestycji, związanej z otwarciem lub rearanżacją Twojego klubu.

Powiązane realizacje

Skontaktuj się z nami

Karolina Jasiaczyk

Key Account Specialist

+48 664 497 102

karolina.jasiaczyk@forbisgroup.pl

Weronika Miechowicz-Buczek

Key Account Manager

+48 505 926 245

weronika.miechowicz@forbisgroup.pl

Paweł Ostrowski

Key Account Manager

+ 48 505 926 230

pawel.ostrowski@forbisgroup.pl