Projektowanie biur
Aranżacja wnętrza pod klucz

Dostarczamy kompleksowy pakiet usług dla branży biurowej – począwszy od doradztwa przy wyborze lokalizacji, przez projekt, po prace wykończeniowe i montaż mebli oraz serwis gwarancyjny. Projektujemy nowoczesne przestrzenie biurowe,  stanowiące komfortowe, ergonomiczne środowisko pracy i oddające przy tym charakter firmy.

Pracujemy dla międzynarodowych spółek, ale też lokalnych firm. Różnorodność projektów, w których bierzemy udział, pozwoliła nam wypracować wiele sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe i przetestowane wcześniej innowacje.

Realizujemy:

  • Biura
  • Gabinety
  • Recepcje
  • Sale konferencyjne
  • Open Space
  • Części wspólne w biurowcach

 

Aranżacja biura i meble biurowe
Projektujemy i wyposażamy

Jako generalny wykonawca powierzchni biurowych, nie tylko przygotowujemy projekt wykonawczy i przeprowadzamy prace remontowo-budowlane, ale też dostarczamy wysokiej jakości meble biurowe. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Paged, mamy dostęp do własnej fabryki mebli. Dzięki temu możemy wyprodukować meble o najwyższej jakości i unikalnym wzornictwie.

Dodatkowo współpracujemy z liderami branży w zakresie oświetlenia, nagłośnienia i systemów automatyzacji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksować usługę, której efektem jest w pełni zaaranżowana i wyposażona przestrzeń biurowa gotowa na przyjęcie pracowników firmy.

Powiązane realizacje

Skontaktuj się z nami

Karolina Jasiaczyk

Key Account Specialist

+48 664 497 102

karolina.jasiaczyk@forbisgroup.pl

Weronika Miechowicz-Buczek

Key Account Manager

+48 505 926 245

weronika.miechowicz@forbisgroup.pl

Kamila Dzionek

Head of Sales Department

+ 48 668 884 207

kamila.dzionek@forbisgroup.pl