Projektowanie i kompleksowa realizacja biur
Biura pod klucz

 

Projektujemy nowoczesne powierzchnie biurowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Każdy projekt poprzedzony jest dokładną analizą stylu pracy, modelu zarządzania i wartości wyznawanych przez organizację. Naszym celem jest stworzenie ergonomiczne,go funkcjonalnego i twórczego środowiska rozwoju dla Twojego zespołu.

Proponujemy rozwiązania wspierające zdrowie, samopoczucie, a tym samym efektywność pracowników.

Tworzymy wnętrza, które są katalizatorem nawiązywania relacji, budowania firmowej społeczności.

Dostarczamy projekty koncepcyjne, a także kompleksową dokumentację wykonawczą.

 

Aranżacja biura i meble biurowe
Projektujemy i wyposażamy

Jako generalny wykonawca powierzchni biurowych, nie tylko przygotowujemy projekt wykonawczy i przeprowadzamy prace remontowo-budowlane, ale też dostarczamy wysokiej jakości meble biurowe. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Paged, mamy dostęp do własnej fabryki mebli. Dzięki temu możemy wyprodukować meble o najwyższej jakości i unikalnym wzornictwie.

Dodatkowo współpracujemy z liderami branży w zakresie oświetlenia, nagłośnienia i systemów automatyzacji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksową usługę, której efektem jest w pełni zaaranżowana i wyposażona przestrzeń biurowa gotowa na przyjęcie pracowników firmy.

Fit out biura - etapy współpracy
Od projektu po montaż mebli i wyposażenia

Analiza środowiska pracy i doradztwo

Nowoczesna powierzchnia biurowa to taka, która nie tylko odznacza się oryginalnym designem i ergonomią, ale także wspiera pracowników w efektywnym wykonywaniu ich codziennych obowiązków. Na pracę biurową składa się wiele rozmaitych czynności, wymagających różnego rodzaju rozwiązań aranżacyjnych. Dostosowanie powierzchni biurowej do indywidualnego zapotrzebowania danego zespołu, to jedno z założeń strategii Activity BasedWorking. Odpowiednio przygotowana analiza środowiska pracy, oparta na wywiadach z pracownikami, kadrą zarządzającą i obserwacji ludzkich zachowań, stanowi punkt wyjścia do opracowania spaceplanu. Doradzamy naszym Klientom przy wdrożeniu filozofii elastycznego biura, które pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni oraz jej użytkowników.

Aranżacja biura

Siedziba firmy powinna być odzwierciedleniem jej charakteru, nawiązywać do wartości, promowanych przez Inwestora. W oparciu o przeprowadzoną analizę środowiska pracy, wspólnie z naszym Klientem tworzymy wizję jego przyszłego biura. Opracowujemy projekt koncepcyjny, a następnie pełnobranżowy projekt wykonawczy. Dostarczamy rozwiązania zoptymalizowane pod budżet, którym dysponuje Klient. Nasze kompetencje wykonawcze, już na etapie aranżacji biura pozwalają nam na uwzględnienie wszystkich kwestii, związanych z jego realizacją, co ma wpływ na sprawność i terminowość przeprowadzenia inwestycji.

Kompleksowe wykańczanie powierzchni biurowych

Kolejnym etapem współpracy jest przystąpienie do realizacji projektu. Wykonujemy biura w oparciu o własne projekty koncepcyjne oraz adaptujemy wnętrza na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez Inwestora. Nad płynnym przebiegiem realizacji czuwają doświadczeni Project Managerowie i Architekci, którzy na bieżąco raportują Klientowi postęp prac.

Wykonujemy prace budowlane, wszystkie niezbędne instalacje budynkowe oraz dostarczamy i montujemy kompletne wyposażenie, oddając Klientowi gotową pod klucz powierzchnię. Kompleksowość naszej usługi jest dla inwestora gwarancją terminowości i przeprowadzenia realizacji w zgodzie z uzgodnionym wcześniej budżetem.

Posiadamy również doświadczenie jako firma budynkowa, będąca generalnym wykonawcą fit-out wszystkich powierzchni najmu biurowca butikowego.

Wyposażenie meblowe

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Paged S.A. – jednego z największych producentów mebli w Europie. Wytwarzamy wysokiej klasy zabudowy meblowe na wymiaroraz dostarczamy gotowe meble systemowe od sprawdzonych producentów.

Powiązane realizacje

Skontaktuj się z nami

Weronika Miechowicz-Buczek

Key Account Manager

+48 505 926 245

weronika.miechowicz@forbisgroup.pl

Paweł Ostrowski

Key Account Manager

+ 48 505 926 230

pawel.ostrowski@forbisgroup.pl

Karolina Jasiaczyk

Key Account Specialist

+48 664 497 102

karolina.jasiaczyk@forbisgroup.pl