Forbis Group...

Forbis

PASJA I PROFESJONALIZM

DESIGN / KOMPLEKSOWOŚĆ/ DOŚWIADCZENIE

Forbis Group jest firmą projektowo – wykonawczą, która powstała z pasji do dobrego designu. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku wprowadziliśmy model współpracy, polegający na holistycznym podejściu do procesu adaptacji przestrzeni komercyjnych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących, krajowych dostawców usług fit – out dla branży Retail, Office i HoReCa. Od 2017 roku przynależymy do grupy kapitałowej Paged. Konsolidacja naszych kompetencji z doświadczeniem w produkcji mebli oraz zasobami Paged S.A wznosi nasze usługi na jeszcze wyższy poziom.

Naszą siłą są ludzie - zespół młodych, kreatywnych projektantów, którzy nie boją się odważnych rozwiązań i nie tylko bardzo dobrze znają panujące trendy, ale też tworzą autorskie, innowacyjne rozwiązania, zawsze szyte idealnie na miarę potrzeb naszego Klienta. Jednocześnie, nasze doświadczenie w implementacji projektów, pozwala nam już na etapie tworzenia konceptu, przewidzieć wszelkie kwestie realizacyjne. Dzięki temu Inwestor zyskuje gwarancję, że nasze propozycje będą nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Ekipy budowlane i instalacyjne Forbis Group doskonale znają specyfikę pracy z harmonogramem.Wymogi rynku nie przewidują miejsca na czasowe, czy też budżetowe niespodzianki. Proces realizacji musi działać jak system naczyń połączonych, nad czym czuwają doświadczeni project managerowie.

Nasi Klienci to zarówno duże przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrafią precyzyjnie określić swoje oczekiwania, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują eksperckiego wsparcia. Realizujemy projekty na terenie obiektów objętych ochroną konserwatorską. Działamy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tam, gdzie inni dostrzegają problemy, my widzimy wyzwania!

Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej Klienta. Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa i wspólny cel, jakim jest piękne wnętrze, które realizuje swoje cele.

ZOBACZ TEŻ:

Projektowanie Sklepów
Projektowanie powierzchni biurowych