Forbis Group...

Forbis

NASZA FABRYKA MEBLI

UNIKALNY DESIGN, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dysponujemy fabryką mebli o bardzo wysokich mocach wytwórczych i unikalnej jakości produkcji. To tu nasze pomysły i projekty stają się rzeczywistością. Specjalizujemy się w standardowych, ale też nietypowych aranżacjach powierzchni użytkowych i handlowych. Realizujemy projekty tailor made — przygotowywane zgodnie z wizją architekta, potrzebami inwestora lub generalnego wykonawcy.

Posiadamy kompleksowe doświadczenie w aranżacji i wyposażaniu powierzchni handlowo-usługowych, hoteli, restauracji oraz biur. Wykonujemy projekty w najbardziej optymalny, ergonomiczny i ekonomiczny sposób. Jesteśmy firmą projektująca i produkującą meble najwyższej jakości. Jesteśmy zorientowani na budowanie długofalowych relacj z naszymi Klientami.

Posiadamy stolarnię, dzięki czemu efektywnie kontrolujemy jakość naszych mebli na każdym etapie procesu produkcji. Specjalizujemy się w produkcji mebli z drewna, fornirów i laminatów. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny gwarantuje najwyższą jakość usług formatowania i oklejania płyt oraz blatów.

Prowadzimy wyspecjalizowany dział projektowy, profesjonalni architekci wykonają dla Państwa indywidualny projekt, dobiorą kolorystykę i rodzaj materiałów, zapewniając Państwu najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania.

Wykonujemy m.in.:

Meble na wymiar
Meble sklepowe
Meble biurowe
Meble restauracyjne
Meble hotelowe
Nasza stolarnia