Forbis Group...

Forbis

ZAKŁADY PRODUKCYJNE PAGED

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Paged, dzięki czemu dysponujemy jedną z największych mocy wytwórczych w Europie. Mamy dostęp do 3 niezależnych zakładów produkujących meble. Skala, w której działamy, pozwala nam realizować zamówienia dla sieci hoteli, dużych powierzchni biurowych, czy restauracyjnych. Miesięcznie jesteśmy w stanie dostarczyć pełne wyposażenie do ponad tysiąca pokoi hotelowych.

Paged Meble istnieje od 1931 roku. Wzornictwo firmy łączy tradycję z nowoczesną funkcjonalnością. W ofercie mamy setki gotowych modeli mebli autorstwa renomowanych projektantów. Bogata kolekcja umożliwia skomponowanie pełnego zestawu mebli, który będzie ozdobą każdego wnętrza. Branże, które obsługujemy stawiają nam wyzwania. Wiemy, że w przypadku restaraucji, hoteli, biur liczy się nie tylko design, ale też jakość i wytrzymałość. Nasze produkty są długowieczne.

Oprócz gotowych rozwiązań, wykonujemy unikalne projekty według wzornictwa i wymiarów dopasowanych do potrzeb konkretnej inwestycji.

Wierzymy, że dobra aranżacja to połączenie kompetencji projektowych i świadome dobranie elementów wyposażenia. Projekt wnętrza i meble jeszcze nigdy nie były tak blisko. Dzięki połączeniu Forbis i Paged, mamy ambicje wyznaczać nowe trendy w dostarczaniu kompleksowych, harmonijnych aranżacji. Takich, które zostaną zapamiętane na lata.

Wykonujemy:

Meble na wymiar
Meble sklepowe
Meble biurowe
Meble restauracyjne
Meble hotelowe