Forbis Group...

Forbis

BIURA - PROJEKTOWANIE I WYKOŃCZENIE

BIURO, O KTÓRYM MARZYŁEŚ

Dobrze zaprojektowana przestrzeń biurowa to nie tylko odpowiednia aranżacja, ale i funkcjonalność skrojona na miarę potrzeb Klienta. Projektujemy powierzchnie biurowe tak, by oddawały charakter marki Inwestora i zapewniały pracownikom najlepszy komfort pracy. Działamy kompleksowo, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość na każdym etapie realizacji.

Dostarczamy pakiet usług począwszy od konsultacji i doradztwa, przez projekt i wizualizacje, po prace wykończeniowe i montaż mebli oraz serwis gwarancyjny. Mamy własną fabrykę mebli, co pozwala na produkcję mebli według indywidualnego projektu i preferencji Inwestora. Współpracujemy również z godnymi zaufania producentami o mocnej pozycji na rynku.

Nasz zespół to doświadczeni projektanci i fachowe ekipy wykonawcze. Pracujemy dla międzynarodowych spółek, ale też lokalnych firm. Różnorodność projektów, w których bierzemy udział, pozwoliła nam wypracować wiele sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe i przetestowane wcześniej innowacje.

Realizujemy inwestycje na terenie Polski i Europy. Wiemy, że odpowiednia jakość to troska o detale. Dlatego efektywnie kontrolujemy każdy etap realizacji, w tym produkcję mebli i elementów wykończeniowych. Rozumiemy, że nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń biurowa to większa efektywność pracy. Nasze projekty czynią biura miejscem, do którego chce się wracać.

REALIZUJEMY W PEŁNYM ZAKRESIE

Biura
Gabinety
Recepcje
Sale konferencyjne
Open Space
Części wspólne w biurowcach


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Weronika Miechowicz
Kierownik ds. Rozwoju
Pion Handlowy, Dział Office
mobile: +48 505 926 245
e-mail: weronika.miechowicz@forbisgroup.pl

WYBRANE REALIZACJE POWIERZCHNI BIUROWYCH

Biuro ZeroChaos
mBank
Biuro Compass
CVC
Ministerstwo Nauki
Recepcja Enel Med
GTC
KRRiT